BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Albany - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Albany

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Vylepšení provedené člověkem věcí, jako jsou nástroje, konstrukcí a strojů jsou z velké části kvůli snahám lidí v oboru strojírenství. Tito lidé kombinují kreativitu s matematiky a světské znalosti, což má za následek inovace.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město Albany, NY má 8 hlavních vysokých škol a univerzit je možné sledovat jejich stupňů dovnitř univerzity s nejvyšším počtem žáků je škola Excelsior, což je soukromá instituce. To je pak následuje SUNY Albany, College of Saint Rose a Albany College of Pharmacy.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Albany - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - Albany Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Albany zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Albany Filter

2 + 2 bakalářského programu v oblasti strojírenství

The National Management School
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

2 + 2 American bakalářský studijní program! Čtyřech letech titul ve strojírenství! První svého druhu: V 2 + 2 American Bakalářský titul je nabízen v Indii Národní Management S ...

Čtěte více