BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Crawfordsville - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Crawfordsville

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Crawfordsville - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - Crawfordsville Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Crawfordsville zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Crawfordsville Filter

Bakalářský inženýrství (Dual Degree)

Wabash College
Bakalář
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Wabash nabízí společné programy (známé jako duální studijní programy) s Purdue University, Columbia University a Washingtonskou univerzitou - St. Louis. V těchto programech bu ...

Čtěte více