BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Město Oklahoma - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Město Oklahoma

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Proces vytváření a udržování nové stroje, struktury a další pomocí matematiky, stejně jako sociální, ekonomické a vědecké poznatky je známý jako inženýrství. Existuje mnoho pododdělení techniky zabývající se vším od životního prostředí na elektřinu.

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Oklahoma City je hlavním městem stavů of Oklahoma, USA. Spolu s vysokoškolskými zařízeními město má spoustu veřejných kariérového poradenství a technologických center vzdělávání.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Město Oklahoma - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - Město Oklahoma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Město Oklahoma zde!

4 Výsledky v Inženýrství, Město Oklahoma Filter

Bakalář stavební

McGovern Education Group
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalář stavebního inženýrství je čtyřletý bakalářský titul udělený pro kurzy odborného inženýrství, které se zabývají konstrukcí, stavbou a údržbou fyzického a přirozeně vybu ...

Čtěte více

Bakalář elektrotechniky

McGovern Education Group
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalář elektrotechniky je čtyřletý bakalářský titul, který se zaměřuje na praktické aspekty elektrotechniky, jako je elektřina, elektronika a elektromagnetismus.

Čtěte více

Bakalářský inženýrský management

McGovern Education Group
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský inženýrský management je čtyřletý bakalářský titul inženýrského managementu, což je pole, které překlenuje propast mezi inženýrským a podnikovým řízením. ...

Čtěte více

Bakalář strojírenství

McGovern Education Group
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalář strojního inženýrství je čtyřletý bakalářský program ve strojírenství, oboru strojírenství, který zahrnuje konstrukci, výrobu a provoz strojů.

Čtěte více