BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Mechanicsburg - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Mechanicsburg

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Mechanicsburg - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - Mechanicsburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Mechanicsburg zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Mechanicsburg Filter

Bakalář v oboru inženýrství

Messiah College
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Staňte se technicky kompetentním a efektivním analytickým myslitelem, který vytváří reálná technická řešení prostřednictvím našeho nejvyššího, akreditovaného programu ABET Bac ...

Čtěte více