BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - New York - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - New York

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Oblast techniky je ten, který používá matematiku, přírodní vědy a kreativity v cestách, které vedou k vynálezům, které zlepšují každodenní rutiny lidí ze všech oblastí života a ve všech profesních oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New York je město s velkou globálního významu a má závažný dopad na obchod, finance, média, grafiky, módy, výzkumu, vzdělávání a technologie na světě. Tam jsou četné vysoké školy a výzkumné instituce ve městě, zejména medicína a vědy o životě.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - New York - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - New York Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - New York zde!

2 Výsledky v Inženýrství, New York Filter

The Cooper Union
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Kampus

Čtěte více

Bakalář v oboru hudební produkce a umění záznamu

Mercy College
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský program vědy je určen k přípravě studentů na kariéru v hudební produkci záznamu umění, s přenosnými zvukovými dovednostmi použitelnými pro filmové, televizní, rozhl ...

Čtěte více