BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Lancaster - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Lancaster

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Bakalářské tituly ve strojírenství jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí studovat inženýrství, ale nejste si jisti, který program je jejich preference. Studenti získají obecné vzdělání v oblasti strojírenství, které jim umožní vybrat, které vysokoškolské vzdělání chtějí věnovat především.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Lancaster - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - Lancaster Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Lancaster zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Lancaster Filter

Bakalářských ve strojírenství

Eastern Mennonite University
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Náš expert fakulty vzít praktické studium strojírenství a poskytují nejvyšší rychlost technického vzdělávání v křesťanském kontextu svobodných umění.

Čtěte více