BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - San Mateo - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - San Mateo

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Bakalářské tituly ve strojírenství jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí studovat inženýrství, ale nejste si jisti, který program je jejich preference. Studenti získají obecné vzdělání v oblasti strojírenství, které jim umožní vybrat, které vysokoškolské vzdělání chtějí věnovat především.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - San Mateo - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - San Mateo Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - San Mateo zde!

1 Výsledky v Inženýrství, San Mateo Filter

Bachelor of Engineering (první dva roky)

San Mateo Colleges of Silicon Valley
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Cañada College má plně akreditovaný Engineering přenosu programu. Tato nižší divize program se skládá ze stejných kurzů kdykoliv čtyři roky vysoké školy nebo univerzity za pod ...

Čtěte více