BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Stanford - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Stanford

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Stanford je čistě vysokoškolský město. Město je založeno kolem vysokých škol, které jsou považovány za jedny z nejlepších vysokých škol na světě. Město je dobře známý pro jeho hudební scény a přírodní krásy.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Stanford - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - Stanford Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Stanford zde!

2 Výsledky v Inženýrství, Stanford Filter

Major strojního inženýrství

Stanford University School of Engineering
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Poslání vysokoškolského studia ve strojírenství Posláním vysokoškolského studia ve strojírenství je poskytnout studentům rovnováhu mezi teoretickými a praktickými zkušenostmi, ...

Čtěte více

Vysokoškolský student bioinženýrství

Stanford University School of Engineering
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Bioinženýrství (BIOE) Dokončení vysokoškolského programu v oboru bioinženýrství vede k udělení titulu Bachelor of Science v bioinženýrství. Poslání bakalářského programu v bio ...

Čtěte více