BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Worcester - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Worcester

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Oblast techniky je ten, který používá matematiku, přírodní vědy a kreativity v cestách, které vedou k vynálezům, které zlepšují každodenní rutiny lidí ze všech oblastí života a ve všech profesních oblastech.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Worcester město umístila na druhém místě v Nové Anglii s populací více než 180 tisíc obyvatel. Nachází se ve státě Massachusetts, město je plné jedinečné architektury, která zahrnuje instituce vysokoškolského vzdělávání naleznete zde. Nejstarší instituce byla založena v roce 1843, který slouží komunitě vedle několika dalších univerzitách v blízkosti.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené státy americké - Worcester - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené státy americké - Worcester Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Worcester zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Worcester Filter

Bakalář v inženýrských partnerstvích

Assumption University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Velké inženýrské pracovníky (včetně těch, které se zabývají malou menšinou) poskytují komplexní učební plán, který vytváří základy pro budoucí úspěch.

Čtěte více