BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Čína - Dalian - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Čína - Dalian

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Programy pro správu informací jsou často hybridní studie, které zkoumají příslušné předměty z obchodu a informačních technologií disciplín. Knihovníci, archiváři a obchodní vedení jsou příklady odborníků, kteří by mohli najít zlepšení jejich kariéry tím, že dokončí tyto kurzy.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Bakalářské studium Informační management v Čína - Dalian - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Čína - Dalian Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Dalian zde!

1 Výsledky v Informační management, Dalian Filter

Bakalář v informačních a informačních systémech

Dongbei University of Finance & Economics
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Čína Dalian

Univerzita financí a ekonomiky Dongbei zahájila tréninkový režim "jazykové profese", který pomáhá zahraničním studentům učit se praktickým znalostem a dovednostem v různých oborech, číst čínské poslech, mluvit, číst a psát komunikační dovednosti, seznámit se s čínskou kulturou a společností .