BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Čína - Shanghai - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Čína - Shanghai

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Nápady a data jsou mezi nejvýznamnější hnací silou změn. Studenti, kteří sledují vysokoškolské vzdělání v oboru informačního managementu se často naučí, jak jsou informace uloženy a přenášeny spolu s tím, jak organizovat lidi a zdroje na podporu učení a pokroku.

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Bakalářské studium Informační management v Čína - Shanghai - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Čína - Shanghai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Shanghai zde!

1 Výsledky v Informační management, Shanghai Filter

Bakalář managementu (obor informační management a informační systém)

SHU-UTS SILC Business School
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Čína Shanghai

Tento program si klade za cíl rozvíjet studenty, kteří mají teoretické znalosti a aplikační schopnosti moderního managementu, informatiky a výpočetní techniky, mají dobrý přehled o systematické analýzy a projektové metody teoretické a informačního systému, jakož i znalosti a schopnosti správy informací, atd ., a mají odborné znalosti a aplikační schopnosti managementu, ekonomiky, práva a řízení podniku.