BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Čína - Shanghai - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Čína - Shanghai

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Technické prostředky, kterými jsou informace zpracovávány a etické obavy vedení lidí tvoří dva pilíře většiny programů pro správu informací. Absolventů těchto programů by se dalo očekávat větší možnosti ve zvoleném kariéry.

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Bakalářské studium Informační management v Čína - Shanghai - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Čína - Shanghai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Shanghai zde!

1 Výsledky v Informační management, Shanghai Filter

Bakalář managementu (obor informační management a informační systém)

SHU-UTS SILC Business School
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Čína Shanghai

Tento program si klade za cíl rozvíjet studenty, kteří mají teoretické znalosti a aplikační schopnosti moderního managementu, informatiky a výpočetní techniky, mají dobrý přehled o systematické analýzy a projektové metody teoretické a informačního systému, jakož i znalosti a schopnosti správy informací, atd ., a mají odborné znalosti a aplikační schopnosti managementu, ekonomiky, práva a řízení podniku.