BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Informační management v Čína - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Čína

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Programy pro správu informací jsou často hybridní studie, které zkoumají příslušné předměty z obchodu a informačních technologií disciplín. Knihovníci, archiváři a obchodní vedení jsou příklady odborníků, kteří by mohli najít zlepšení jejich kariéry tím, že dokončí tyto kurzy.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Bakalářské studium Informační management v Čína - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Čína. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína zde!

2 Výsledky v Informační management, Čína Filter

BSC Informační management a informační systém

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Tento program je navržen tak, aby poskytoval studentům znalosti a dovednosti spojené s elektronickým financem a elektronickým obchodem a vysvětlil studentům základní pojmy z o ...

Čtěte více

Bakalář managementu (obor informační management a informační systém)

SHU-UTS SILC Business School
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Tento program si klade za cíl rozvíjet studenty, kteří mají teoretické znalosti a aplikační schopnosti moderního managementu, informatiky a výpočetní techniky, mají dobrý přeh ...

Čtěte více