BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Česká republika - Hradec Kralove - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Česká republika - Hradec Kralove

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Programy pro správu informací jsou často hybridní studie, které zkoumají příslušné předměty z obchodu a informačních technologií disciplín. Knihovníci, archiváři a obchodní vedení jsou příklady odborníků, kteří by mohli najít zlepšení jejich kariéry tím, že dokončí tyto kurzy.

Česká republika, je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Země je ohraničená Německem na západě, Rakouskem na jihu Slovenska, na východě as Polskem na severu. Jeho hlavním a zároveň největším městem s 1,3 milionu obyvatel, je Praha.

Hradec Králové je město v České republice, v Královéhradeckém kraji Čech. Město 's ekonomika je založena na potravinářský technologie, fotochemické a výrobě elektroniky.

Bakalářské studium Informační management v Česká republika - Hradec Kralove - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Česká republika - Hradec Kralove Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Kralove zde!

1 Výsledky v Informační management, Hradec Kralove Filter

Bakalář v oblasti správy informací

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove

Bakalářský studijní program v Information Management má interdisciplinární profilu - kombinuje znalosti informatiky a informačních systémů s pochopením fundamentální mikro a makro-ekonomických problémů a oborů, jako je operační výzkum nebo uvedení na trh.