BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Česká republika - Hradec Králové Region - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Česká republika - Hradec Králové Region

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Programy pro správu informací jsou často hybridní studie, které zkoumají příslušné předměty z obchodu a informačních technologií disciplín. Knihovníci, archiváři a obchodní vedení jsou příklady odborníků, kteří by mohli najít zlepšení jejich kariéry tím, že dokončí tyto kurzy.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Bakalářské studium Informační management v Česká republika - Hradec Králové Region - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Česká republika - Hradec Králové Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Hradec Králové Region zde!

1 Výsledky v Informační management, Hradec Králové Region Filter

Bakalář v oblasti správy informací

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove

Bakalářský studijní program v Information Management má interdisciplinární profilu - kombinuje znalosti informatiky a informačních systémů s pochopením fundamentální mikro a makro-ekonomických problémů a oborů, jako je operační výzkum nebo uvedení na trh.