BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Informační management v Česká republika - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Česká republika

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Technické prostředky, kterými jsou informace zpracovávány a etické obavy vedení lidí tvoří dva pilíře většiny programů pro správu informací. Absolventů těchto programů by se dalo očekávat větší možnosti ve zvoleném kariéry.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Bakalářské studium Informační management v Česká republika - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

1 Výsledky v Informační management, Česká republika Filter

Bakalář v oblasti správy informací

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský studijní program v Information Management má interdisciplinární profilu - kombinuje znalosti informatiky a informačních systémů s pochopením fundamentální mikro a m ...

Čtěte více