BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Asie

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Programy pro správu informací jsou často hybridní studie, které zkoumají příslušné předměty z obchodu a informačních technologií disciplín. Knihovníci, archiváři a obchodní vedení jsou příklady odborníků, kteří by mohli najít zlepšení jejich kariéry tím, že dokončí tyto kurzy.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Bakalářské studium Informační management v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Informační management, Asie Filter

Bakalář managementu (obor informační management a informační systém)

SHU-UTS SILC Business School
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Čína Shanghai

Tento program si klade za cíl rozvíjet studenty, kteří mají teoretické znalosti a aplikační schopnosti moderního managementu, informatiky a výpočetní techniky, mají dobrý přehled o systematické analýzy a projektové metody teoretické a informačního systému, jakož i znalosti a schopnosti správy informací, atd ., a mají odborné znalosti a aplikační schopnosti managementu, ekonomiky, práva a řízení podniku.

Bakalář v informačních a informačních systémech

Dongbei University of Finance & Economics
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Čína Dalian

Univerzita financí a ekonomiky Dongbei zahájila tréninkový režim "jazykové profese", který pomáhá zahraničním studentům učit se praktickým znalostem a dovednostem v různých oborech, číst čínské poslech, mluvit, číst a psát komunikační dovednosti, seznámit se s čínskou kulturou a společností .