BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Evropa - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Evropa

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Technické prostředky, kterými jsou informace zpracovávány a etické obavy vedení lidí tvoří dva pilíře většiny programů pro správu informací. Absolventů těchto programů by se dalo očekávat větší možnosti ve zvoleném kariéry.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Bakalářské studium Informační management v Evropa - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

4 Výsledky v Informační management, Evropa Filter

Reporting licence

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest
Kampus Denní studium 6 semestry Kontaktuj školu Francie Angers

Toto školení poskytuje přístup k mnoha profesí, kde se vyžaduje obecné kultury a vědecké účely, intelektuální zvídavost, kritické myšlení a analytické schopnosti.

Titul v oboru informace a dokumentace (dálková modalita)

Universidad de Leon
Online forma Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Španělsko León

Titul v oboru informace a dokumentace University of León je konkurenčním titulem a je přizpůsoben požadavkům znalostní společnosti a je nabízen v polopředvolebních a online modalitách.

Titul v oboru informace a dokumentace (semiprezenční modalita)

Universidad de Leon
Kampus Online forma Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Španělsko León + 1 více

Trénujeme kvalifikované profesionály pro správu informací a znalostí ve velmi odlišných kontextech, se dovednostmi pro automatizované zpracování informací a dokumentace a se schopnostmi pro plánování a řízení informačních organizací, personální management, finanční zdroje, marketing atd.

Bakalář v oblasti správy informací

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove

Bakalářský studijní program v Information Management má interdisciplinární profilu - kombinuje znalosti informatiky a informačních systémů s pochopením fundamentální mikro a makro-ekonomických problémů a oborů, jako je operační výzkum nebo uvedení na trh.