Filter
Bakalářské studium
Francie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Informační management v Francie - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Francie

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Programy pro správu informací jsou často hybridní studie, které zkoumají příslušné předměty z obchodu a informačních technologií disciplín. Knihovníci, archiváři a obchodní vedení jsou příklady odborníků, kteří by mohli najít zlepšení jejich kariéry tím, že dokončí tyto kurzy.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Bakalářské studium Informační management v Francie - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Informační management, Francie

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest

Toto školení poskytuje přístup k mnoha profesí, kde se vyžaduje obecné kultury a vědecké účely, intelektuální zvídavost, kritické myšlení a analytické schopnosti. ... [+]

Cíle výcviku

Účelem licence na komunikaci informací je umožnit studentům: - vytvořit pevnou koncepční znalostní základnu pro pochopení jevů komunikace, šíření a interpretace informací, - znalosti metod specifické pro analýzu a praxe komunikace, přes studium zpráv, obrázků, role médií a digitální souvislosti se změnou - rozvíjet průřezové dovednosti založené na křižovatce znalostí a přípravy profesní integrace, a to prostřednictvím specializovaných kurzů, metodických lekcí a kurzů.

Toto školení poskytuje přístup k mnoha profesí, kde se vyžaduje obecné kultury a vědecké účely, intelektuální zvídavost, kritické myšlení a analytické schopnosti.... [-]

Francie Angers
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině