BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management v Francie - Angers - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Francie - Angers

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Technické prostředky, kterými jsou informace zpracovávány a etické obavy vedení lidí tvoří dva pilíře většiny programů pro správu informací. Absolventů těchto programů by se dalo očekávat větší možnosti ve zvoleném kariéry.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Angers město je historický kapitál z Anjou, Francie. To je doma k víc než 100,000 obyvatelů. Město má dvě univerzity, konkrétně University of the West - UČO a University of Angers.

Bakalářské studium Informační management v Francie - Angers - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Francie - Angers Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Angers zde!

1 Výsledky v Informační management, Angers Filter

Reporting licence

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest
Kampus Denní studium 6 semestry Kontaktuj školu Francie Angers

Toto školení poskytuje přístup k mnoha profesí, kde se vyžaduje obecné kultury a vědecké účely, intelektuální zvídavost, kritické myšlení a analytické schopnosti.