BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Informační management v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete bakalářské studium Informační management v Jihoafrická republika - Johannesburg

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Technické prostředky, kterými jsou informace zpracovávány a etické obavy vedení lidí tvoří dva pilíře většiny programů pro správu informací. Absolventů těchto programů by se dalo očekávat větší možnosti ve zvoleném kariéry.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Bakalářské studium Informační management v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o bakalářském studiu Informační management v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

1 Výsledky v Informační management, Johannesburg Filter

BCom / BCom Hons v oblasti správy informací

University of Johannesburg
Bakalář
Led 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

S BCom v oblasti správy informací můžete mít kariéru jako Information Manager, Knowledge Manager, Researcher. V BCom Honours rozvíjejí studenti aplikované dovednosti při zvlád ...

Čtěte více