BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Informační management - Zde naleznete bakalářské studium Informační management

Mnoho lidí usilovat o titul bakaláře v informační management, aby prozkoumala a rozšířit lidské a technologických prvků informačních systémů. Tento titul poskytuje cenný vhled do informačního průmyslu spektra se zaměřením na potřeby koncových uživatelů k vytvoření flexibilní a vysoce přenosné soubor dovedností pro 21. století pracovišti.

Co je bakalářské studium Informační management? Stupeň je určen pro studenty, kteří plánují pokračovat v kariéře v řízení technické dovednosti podmínkou pro dohled různých informačních systémů, včetně telekomunikací, bezdrátových a dalším síťovým technologiím. Klade důraz na konkrétní akademickou kariéru a přípravu v oboru informační bezpečnosti. Program poskytuje účastníkům širokou úvod do správy informací, služeb a technologií, spolu se silnou svobodných umění a věd nadace.Studenti se naučí efektivní metody vyhledávání informací a přístup k potřebám, které jsou chybí navrhovat a spravovat systémy, které splňují tyto požadavky.

Tyto programy a studie jsou výhodné pro ty, kteří chtějí postupovat ve své kariéře a učit se na vyšší úrovni vzdělání. Tyto kurzy se mohou lišit, ale především na centrum informačních technologií, výzkumu a marketingu. Celoroční zahrnuje výzkum, konečný matematiky, média, etiku, telekomunikací a podnikové architektury.

Instituce mají různé náklady na tento program, který bere tři k čtyři roky dokončit. Zájemci si vydělávají na míru, by měli kontaktovat konkrétní vysoké školy o školného, ​​nákladů na registraci, a aby bylo zajištěno, že program splňuje své cíle.

Poté, co jednotlivec získá titul pro správu informací, mohou najít práci v řadě kariéry. Jednou z takových oblastí je v oblasti projektového managementu, kde absolventi dohlížet informačních systémů a vytvářet informační politiky.Kromě toho, že mohou pracovat jako síťové a systémové manažery, webdesignery, správce databází a informačních bezpečnostních poradců. Pracovní příležitosti jsou neomezené, včetně práce pro finanční instituce, vládní agentury a ve vzdělávacím aréně.

Zájemci by měli mít základní kroky k dosažení jejich míru v oblasti správy informací. Naše rozsáhlé databáze je ideálním výchozím bodem pro studenty začít zkoumat jejich rozhodnutí, a to jak geograficky i výchovně. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

 

8 Výsledky v Informační management Filter

Bakalář managementu (obor informační management a informační systém)

SHU-UTS SILC Business School
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Čína Shanghai

Tento program si klade za cíl rozvíjet studenty, kteří mají teoretické znalosti a aplikační schopnosti moderního managementu, informatiky a výpočetní techniky, mají dobrý přehled o systematické analýzy a projektové metody teoretické a informačního systému, jakož i znalosti a schopnosti správy informací, atd ., a mají odborné znalosti a aplikační schopnosti managementu, ekonomiky, práva a řízení podniku.

Reporting licence

West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest
Kampus Denní studium 6 semestry Kontaktuj školu Francie Angers

Toto školení poskytuje přístup k mnoha profesí, kde se vyžaduje obecné kultury a vědecké účely, intelektuální zvídavost, kritické myšlení a analytické schopnosti.

Titul v oboru informace a dokumentace (dálková modalita)

Universidad de Leon
Online forma Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Španělsko León

Titul v oboru informace a dokumentace University of León je konkurenčním titulem a je přizpůsoben požadavkům znalostní společnosti a je nabízen v polopředvolebních a online modalitách.

Titul v oboru informace a dokumentace (semiprezenční modalita)

Universidad de Leon
Kampus Online forma Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Španělsko León + 1 více

Trénujeme kvalifikované profesionály pro správu informací a znalostí ve velmi odlišných kontextech, se dovednostmi pro automatizované zpracování informací a dokumentace a se schopnostmi pro plánování a řízení informačních organizací, personální management, finanční zdroje, marketing atd.

BCom / BCom Hons v oblasti správy informací

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

S BCom v oblasti správy informací můžete mít kariéru jako Information Manager, Knowledge Manager, Researcher. V BCom Honours rozvíjejí studenti aplikované dovednosti při zvládnutí, analýze, interpretaci a aplikaci charakteristik Information Managementu, jak jsou používány v kariéře nebo pro další studium v oboru Information Management.

Bakalářský titul v oboru digitálního managementu

Ca' Foscari University of Venice
Kampus Denní studium 3 roky

Tento inovativní program, vytvořený ve spolupráci se společností H-Farm, je v Itálii jedinečný a vycvičí vás, abyste byli motivovaným specialistou na digitální transformaci, kteří jsou schopni zahájit zakládání nových podniků nebo pomáhat podnikání přejít do digitalizace. Tento titul je plně vyučován v angličtině a nabízí vám poutavou zkušenost s učením, která zdůrazňuje interdisciplinární školení, řešení problémů a týmovou výuku. Představuje silný program mimoškolních aktivit, které zahrnují rozvoj měkkých dovedností, a od prvního roku budete v těsném kontaktu s mentory zapojenými do začínajících podniků a digitálního světa. Projektová práce ve společnostech hraje zásadní roli v učebních osnovách a společnosti v síti Ca 'Foscari a H-Farm nabízejí příležitosti pro osobní rozvoj tím, že vás seznamují s inovativními podnikatelskými nápady. Program je vyučován na H-kampusu v Ca 'Tronu v Roncade (poblíž Trevisa).

Bakalář v informačních a informačních systémech

Dongbei University of Finance & Economics
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Čína Dalian

Univerzita financí a ekonomiky Dongbei zahájila tréninkový režim "jazykové profese", který pomáhá zahraničním studentům učit se praktickým znalostem a dovednostem v různých oborech, číst čínské poslech, mluvit, číst a psát komunikační dovednosti, seznámit se s čínskou kulturou a společností .

Bakalář v oblasti správy informací

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Česká republika Hradec Kralove

Bakalářský studijní program v Information Management má interdisciplinární profilu - kombinuje znalosti informatiky a informačních systémů s pochopením fundamentální mikro a makro-ekonomických problémů a oborů, jako je operační výzkum nebo uvedení na trh.