BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Dún Laoghaire - Zde naleznete magisterské studium v Dún Laoghaire

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Irsko v poslední době zavedla zákon, který nařizuje všichni studenti účastní vysokoškolské vzdělání žádat o vládní úvěry, aby mohli dosáhnout jejich vyšší akademické sny. První oficiální jazyk je irský, také známý jako irský gaelský, ale angličtina (druhý úřední jazyk) je více široce použitý. Národní kapitál je Dublin. Irsko je známé pro oslavu svatého Patrika (17 březen) po celém světě.

Bakalářské studium v Dún Laoghaire - Veškeré informace o bakalářské studiu v Dún Laoghaire. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dún Laoghaire zde.

nalezené výsledky Filter

BA (Hons) Montessori vzdělávání

St Nicholas Montessori College
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

St. Nicholas Montessori BA (Hons) v Montessori Education je pouze první irský titul v Irsku, který je uznáván pro účely registrace u Rady pro výuku Irska (v rámci trasy 4, pro ...

Čtěte více

B.Ed v Montessori vzdělávání

St Nicholas Montessori College
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Filozofie a metoda vzdělávání Dr. Montessoriho jsou v Irsku známa a vysoce respektovaná v minulém století. Její plynulé smíchání intelektuálních, konkrétních, estetických, rel ...

Čtěte více