BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Pontedera - Zde naleznete magisterské studium v Pontedera

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Bakalářské studium v Pontedera - Veškeré informace o bakalářské studiu v Pontedera. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Pontedera zde.

nalezené výsledky Filter

Módní design BACHELOR

Istituto Modartech
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Italština
Kampus

Studium k získání prvního akademického titulu v oboru módního designu, studijního titulu rovnocenného bakalářskému studiu a v souladu s mezinárodními univerzitními standardy. ...

Čtěte více