BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Čína - Šanghaj - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Čína - Šanghaj

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

BA v oboru lingvistiky je míra, která je zaměřena na pochopení a studiu způsob komunikace nejpoužívanějších, jazyk. Studenti se seznámí s konstrukcí, gramatiky a sémantiky jazyků obecně, studovat, jak různé jazyky vyvíjely a jak společnosti tvary a je formován vývojem jazyka.

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Čína - Šanghaj - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Jazykověda v Čína - Šanghaj Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Šanghaj zde!

1 Výsledky v Jazykověda, Šanghaj Filter

Contemporary China Studies Programme (semestr)

Contemporary China Studies Programme
Kurzy
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
čínština
Kampus

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž.

Čtěte více