close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Čína - Šanghaj - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Čína - Šanghaj

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let. Ti, kteří sledují jazykové studium se mohou dozvědět o širokou škálu jazykových principů, včetně syntaxe, osvojování jazyka, fonetiky, historie jaz… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Ti, kteří sledují jazykové studium se mohou dozvědět o širokou škálu jazykových principů, včetně syntaxe, osvojování jazyka, fonetiky, historie jazyka, psycholinguistics, počítačové lingvistiky a sémantiky. Studenti také mohou skončit studovat konkrétní cizí jazyk jako součást jejich programu.

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Čína - Šanghaj - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Jazykověda v Čína - Šanghaj Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Šanghaj zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Contemporary China Studies Programme
Šanghaj, Čína

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž.

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž. -
Kurzy Bakalář
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina, čínština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory