BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Polsko - Sopot - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Polsko - Sopot

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

BA v oboru lingvistiky je disciplína, v rámci bakalářského moderních jazyků. Zaměřuje se na studium nejen jazyk, ale také jeho obyvatele a jejich kultury. To je obyčejně tříletý studijní obor.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Kombinované studium bakalářské studium Jazykověda v Polsko - Sopot - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Jazykověda v Polsko - Sopot Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko - Sopot zde!

1 Výsledky v Jazykověda, Sopot Filter

Bakalářské v podnikání a jazycích - mezinárodní obchod

Sopot University of Applied Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Jedná se o jedinečný stupeň v celostátním měřítku. Zahrnuje interdisciplinární studium vedené interkolekulární fakultou lingvistiky a podnikání, které provádí Univerzita aplik ...

Čtěte více