BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Jazyky v Lotyšsko - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Jazyky v Lotyšsko

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Jazyky kurzy a kurzy připravují studenty na kariéru prakticky v každém odvětví tím, že pokyn v jazyce nebo jazycích dle vlastního výběru. Tyto dovednosti získané prostřednictvím této oblasti studia mohou pomoci účastníkům komunikovat s vnějškem profesního světa stejně.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Kombinované studium bakalářské studium Jazyky v Lotyšsko - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Jazyky v Lotyšsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Jazyky, Lotyšsko Filter

Akademický bakalář v evropských jazykových a kulturních studiích

Liepaja University
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Francouzština
Němec
Ruština
španělština
Kampus

Cílem programu je poskytnout studentům příležitost získat základní akademické vzdělání a bakalářské studium v ​​angličtině a němčině v jazykových a kulturních studiích nebo v ...

Čtěte více

BA V Jazycích A Mezikulturní Komunikace

Ventspils University of Applied Sciences
BA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Připravte odborníky na mezikulturní komunikaci se znalostí cizích jazyků pro práci v orgánech EU a dalších mezinárodních organizacích.

Čtěte více