BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Kancelářská administrativa v Belgie - Gent - Zde naleznete bakalářské studium Kancelářská administrativa v Belgie - Gent

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Gent je velmi známý v mnoha věcech. Vzdělávání-moudrý, jsou top vysokými školami jako je Gent univerzity sídlí zde. Živé město byl zapletený do různých areálů a center.

Bakalářské studium Kancelářská administrativa v Belgie - Gent - Veškeré informace o bakalářském studiu Kancelářská administrativa v Belgie - Gent Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Gent zde!

1 Výsledky v Kancelářská administrativa, Gent Filter

Bakalář v podnikání

Artevelde University of Applied Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Máte vášeň pro jazyky a lidi? Co se týče všeho, co souvisí s digitálním světem? Chcete rozšířit své obzory a vystupovat mimo zónu pohodlí? Svět je vaše hřiště! ...

Čtěte více