BACHELORSTUDIES.CZ

Kombinované bakalářské studium - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium.

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Kombinované bakalářské studium - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář Kultura a umění, Game Design

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Finsko Kouvola + 1 více

Absolventi studijního oboru Game Design budou ovládat herní produkci s důrazem na plánování a vývoj her a získání jasného pochopení herního průmyslu.

Bachelor in Business Management

Manhattanville College
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké New York + 1 více

Podnikatelské prostředí 21. století poskytuje výzvy a odměny pro ty, kteří jsou připraveni. Důraz na využití technologií, integraci obchodních konceptů a environmentálních otázek vás bude vyžadovat, abyste jako obchodního rozhodovacího pracovníka jste obeznámeni, flexibilní a připraveni se přizpůsobit novým paradigmům a požadavkům a dosáhnout toho na národní i mezinárodní úrovni. Manhattanville Business Management program vám poskytne základní znalosti o metodách, koncepcích a principech, které budou připraveny řešit výzvy budoucího podnikání.

Bakalář v oboru Business Administration

Wilmington College
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké Wilmington + 1 více

Business Administration major je vhodný pro studenty, kteří mají kariérní cíle zahrnující různé aspekty řízení, marketingu nebo financí. Ať už studenti hledají kariéru po absolvování kurzu ve společnosti Fortune 500 nebo jako podnikatelský start, budou prezentováni jak teoretickými, tak praktickými aplikacemi obchodních konceptů.

Pathway k bakaláři aplikovaného řízení podniku

Ducere Business School
Online forma Kombinované 2 - 3 roky Přihlašování započato Spojené království Swansea

Studujte přidružený titul Ekvivalent a poté doplňte bakalářský titul na UWTSD

Bakalář v oboru výpočetní techniky

West Virginia University | Institute of Technology
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Spojené státy americké Beckley + 1 více

Studium vedoucí k titul bakaláře výpočetní techniky je prakticky orientované učební plán. Máme vynikající state-of-the-art vysokoškolák laboratorní zařízení otevřené pro výuku a praktické aplikace. Studenti získají solidní základ v základních zásad posílena prostřednictvím praktických zkušeností tak, aby absolventi jsou účinné pracovníků bezprostředně po dokončení studia.

Bakalář v resortu Rekreační a pohostinství Management

Slippery Rock University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Kluzký rock

Cestovat! Dobrodružství! Vzrušující místa! Nepoužívejte jen snít o tom, žít! Buďte součástí dynamického a rostoucího rekreačního střediska, pohostinnosti, řízení událostí a cestovního ruchu. Pokud se domníváte, že jste manažer konferenčních služeb, plánovač speciálních akcí, manažer recepce, rekreační manažer resortu nebo generální manažer, je pro vás to Slippery Rock University místo pro pohostinství, řízení pohostinství a oddělení cestovního ruchu Slippery Rock University !

BEng (Hons) strojírenství - (University of Greenwich)

Ulearn
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 8 roky Září 2020 Spojené království Královská čtvrť Greenwich + 1 více

Stupeň pokrývá oblasti, jako je strukturální mechanika, elektrické obvody, dynamika tekutin a prášku a termodynamika. Na konci kurzu byste měli být připraveni na kariéru profesionálního strojního inženýra v oblastech, jako je výroba vysoké hodnoty a automobilový a letecký průmysl.

Bakalář Business Administration, International Business

Centria University of Applied Sciences
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 7 semestry Srpen 2020 Finsko Jakobstad + 2 více

Studijní program v mezinárodním podnikání se zaměřuje na podnikání, prodej a marketing v mezinárodním kontextu. Titul se skládá ze základních studií, odborných studií, volitelných studií, pracovních stáží a diplomových prací.

Bakalář aplikované vědy ve správě technologie

Washburn University
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Spojené státy americké Topeka + 3 více

Program bakalářského programu aplikované vědy v technologii je určen pro studenty, kteří absolvovali studium v ​​oblasti technických oborů. Je navržen tak, aby vám poskytoval kvalifikační předpoklady pro vaše technické kurzy bez opakování studijních prací k dosažení bakalářského titulu.

Bakalář v online designu interiéru

Yorkville University
Online forma Kombinované 3 roky Leden 2020 Kanada Toronto

Bakalář designu interiérů nabízí studentům možnost spojit se, spolupracovat, inovovat a vylepšovat svět kolem nich prostřednictvím designu. Navržený pro kreativní myšlení s nadšením pro estetiku a funkci, program položí základy pro vytváření krásných, praktických, zdravých a bezpečných prostor.

Bakalář inženýrství v průmyslu 4.0

XU University
Kampus Denní studium Kombinované 6 - 8 semestry Říjen 2020 Německo Postupim + 1 více

Zajímá vás, jak budou lidé v centru pozornosti? Jaké metody lze použít k přípravě zaměstnanců a managementu na nové požadavky? Náš bakalářský program Industry 4.0 nejenže poskytuje průkopníkům odpovědi na vaše otázky, ale také vám umožňuje zavést interdisciplinární dovednosti a odborné znalosti, které budete potřebovat k zajištění dlouhodobého úspěchu podniků a zajištění budoucnosti práce.

Bachelor of Music (Výkon)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Austrálie Surry Hills + 1 více

AMPA je bakalář hudby (výkon) důsledně produkuje profesionální umělce a skladatele, kteří jsou připraveni na výzvy kariéra v hudbě hodí na ně.

LLB (Hons) zákon s psychologií

University of Essex Online
Online forma Kombinované 48 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Colchester UK Online + 1 více

Jsme prvním britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání, který nabídl LLB (Hons) Law with Psychology ve 100% on-line a part-time formátu.

Bakalář vzdělání v raném dětství (Monash University)

Kaplan Singapore
Kampus Kombinované 12 - 24 měsíce Duben 2020 Singapur

Monash bakalářský titul v raném dětství je vysoce respektovaná kvalifikace určená pro pedagogy, kteří jsou vášniví práce s malými dětmi v předškolním, dětském nebo mateřském školství. Poskytuje také vynikající náskok současným pedagogům, kteří jsou držiteli diplomu o službách pro děti, péči a vzdělání v raném dětství nebo rovnocenné, kteří chtějí vylepšit sebe.

Bakalář podnikového vedení

Mantissa College
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 3 více

Kurz Bachelor of Business Administration (BBA) je nabízen ve spolupráci s Paris Graduate School of Management, Francie (PGSM). Tento program připraví kandidáta na začátek profesionální kariéry v oblasti podnikové správy nebo řízení podniku. Tento kurz pomohl mnoha studentům analyzovat a hodnotit dovednosti v reálném životě pro jakékoliv pracovní situace nebo prostředí, které mohou být v budoucnu součástí.