BACHELORSTUDIES.CZ

Kombinované bakalářské studium - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium.

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Kombinované bakalářské studium - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář teologie v komunitním vedení: křesťanské ministerstvo

Cornerstone Institute
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Kontaktuj školu Jihoafrická republika Cape Town + 2 více

Tento program rozvíjí křesťanské vůdce se širokou teoretickou a praktickou základnou v křesťanské službě. Absolventi budou zakotveni v biblických textech a vybaveni znalostmi a dovednostmi, které budou sloužit v církvích a organizacích založených na víře. Akademické studium a osobní víra jsou integrovány, aby vedly lidi s vyspělou, holistickou spiritualitou.

Bachelor in Business Management

Manhattanville College
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké New York + 1 více

Podnikatelské prostředí 21. století poskytuje výzvy a odměny pro ty, kteří jsou připraveni. Důraz na využití technologií, integraci obchodních konceptů a environmentálních otázek vás bude vyžadovat, abyste jako obchodního rozhodovacího pracovníka jste obeznámeni, flexibilní a připraveni se přizpůsobit novým paradigmům a požadavkům a dosáhnout toho na národní i mezinárodní úrovni. Manhattanville Business Management program vám poskytne základní znalosti o metodách, koncepcích a principech, které budou připraveny řešit výzvy budoucího podnikání.

Bakalář Kultura a umění, Game Design

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Srpen 2019 Finsko Kouvola + 1 více

Absolventi studijního oboru Game Design budou ovládat herní produkci s důrazem na plánování a vývoj her a získání jasného pochopení herního průmyslu.

Bakalář podnikového vedení

Mantissa College
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 3 více

Kurz Bachelor of Business Administration (BBA) je nabízen ve spolupráci s Paris Graduate School of Management, Francie (PGSM). Tento program připraví kandidáta na začátek profesionální kariéry v oblasti podnikové správy nebo řízení podniku. Tento kurz pomohl mnoha studentům analyzovat a hodnotit dovednosti v reálném životě pro jakékoliv pracovní situace nebo prostředí, které mohou být v budoucnu součástí.

BEng (Hons) v strojírenství

University of Derby
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Září 2019 Spojené království Derby + 1 více

Získání zkušeností v oboru jako součást vašeho titulu posílí vaše dovednosti a profil jako moderní strojní inženýr. Umisťujeme studenty na firmy od malých a středních podniků až po nadnárodní společnosti.

Bakalář aplikované vědy ve správě technologie

Washburn University
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Topeka + 3 více

Program bakalářského programu aplikované vědy v technologii je určen pro studenty, kteří absolvovali studium v ​​oblasti technických oborů. Je navržen tak, aby vám poskytoval kvalifikační předpoklady pro vaše technické kurzy bez opakování studijních prací k dosažení bakalářského titulu.

Bachelor of Music (Výkon)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Září 2019 Austrálie Surry Hills + 1 více

AMPA je bakalář hudby (výkon) důsledně produkuje profesionální umělce a skladatele, kteří jsou připraveni na výzvy kariéra v hudbě hodí na ně.

Bakalář Business Administration, International Business

Centria University of Applied Sciences
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 7 semestry Kontaktuj školu Finsko Jakobstad Kokkola + 3 více

Studijní program v mezinárodním obchodě se zaměřuje na podnikání, prodej a marketing v mezinárodním kontextu. Studenti se mohou rozhodnout, že budou sledovat program zaměřený na podnikání nebo se rozhodnou specializovat v oboru Design a marketing kožíšek.

Bakalář v oboru výpočetní techniky

West Virginia University | Institute of Technology
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Beckley + 1 více

Studium vedoucí k titul bakaláře výpočetní techniky je prakticky orientované učební plán. Máme vynikající state-of-the-art vysokoškolák laboratorní zařízení otevřené pro výuku a praktické aplikace. Studenti získají solidní základ v základních zásad posílena prostřednictvím praktických zkušeností tak, aby absolventi jsou účinné pracovníků bezprostředně po dokončení studia.

Bakalář v resortu Rekreační a pohostinství Management

Slippery Rock University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Slippery Rock

Cestovat! Dobrodružství! Vzrušující místa! Nepoužívejte jen snít o tom, žít! Buďte součástí dynamického a rostoucího rekreačního střediska, pohostinnosti, řízení událostí a cestovního ruchu. Pokud se domníváte, že jste manažer konferenčních služeb, plánovač speciálních akcí, manažer recepce, rekreační manažer resortu nebo generální manažer, je pro vás to Slippery Rock University místo pro pohostinství, řízení pohostinství a oddělení cestovního ruchu Slippery Rock University !

Bakalář umění v integrální transpersonální psychologii (ITP-ba)

Ubiquity University
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Mill Valley

Tento BA program je určen pro mladé lidi motivované duchu inovace a nové nápady, kteří vědí, že mají přítomnost a budoucnost jako protagonistů, inovátorů a kulturních reklam.

Bakalář školství v raném dětství (doplněk) (Univerzita Monash)

Kaplan Singapore
Kampus Kombinované 12 - 24 měsíce Říjen 2019 Singapur Singapore

Monash bakalářský titul v raném dětství je vysoce respektovaná kvalifikace1 určená pro pedagogy, kteří mají zájem o práci s malými dětmi v předškolním, dětském nebo mateřském školství. Poskytuje také vynikající náskok pro současné pedagogy, kteří mají diplom v dětských službách, péči a vzdělání v raném dětství nebo v rovnocenném postavení, kteří se snaží zlepšit sebe sama.

Bakalář v programování her

SAE Institute Berlin
Kampus Denní studium Kombinované 24 - 42 měsíce Kontaktuj školu Německo Berlin + 1 více

Ze základů až po pokročilé moduly, které podrobně zahrnují programování her, se absolventi tohoto studijního programu objevují s vysoce obchodovatelnými dovednostmi, které posilují jedno z největších odvětví tvůrčích médií.

LLB (Hons) zákon s psychologií

University of Essex Online
Online forma Kombinované 48 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Colchester UK Online + 1 více

Jsme prvním britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání, který nabídl LLB (Hons) Law with Psychology ve 100% on-line a part-time formátu.

Mercy College
Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Spojené státy americké USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights + 4 více