BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Kosmetický průmysl v Jižní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Kosmetický průmysl v Jižní Amerika

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Jižní Amerika To je ohraničené na západě Tichým oceánem a na severu a východě Atlantského oceánu; Severní Ameriky a Karibského moře ležet na severozápad. Obsahuje dvanáct suverénní státy Argentina, Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie, Ekvádor, Guyana, Paraguay, Peru, Surinam, Uruguay a Venezuela - a dvě nevládních oblastí - Francouzská Guyana, zámořské území Francie, a Falklandské ostrovy , britské zámořské území. Kromě toho mohou Trinidadu a Tobaga a theABC ostrovy Nizozemska také považován za část Jižní Ameriky.

Bakalářské studium Kosmetický průmysl v Jižní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Kosmetický průmysl v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

1 Výsledky v Kosmetický průmysl, Jižní Amerika Filter

Bakalář v oboru estetické a kosmetiky

Grupo Tiradentes
Bakalář
Bře 2021
<
Denní studium
<
6 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Krása musí přijít zevnitř, ale to se odráží ven. Průběh estetiky a kosmetiky, v Facipe, umožňuje odborníky, kteří budou pracovat v kosmetickém průmyslu, přes péči o tělo, obli ...

Čtěte více