Filter
Bakalářské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Kosmetologie - Zde naleznete bakalářské studium Kosmetologie

Bakalářský titul je vstupní úroveň bakalářského studia. V mnoha případech si studenti volí předmětem ke studiu, jako je věda či angličtině. Bakalářský může být rovněž přijímány v poli hands-on, který umožňuje studentovi okamžitě začít pracovat.

Co je to Bachelor v kosmetologii? Studenti se seznámí s detaily kosmetologie, jako je kůže, nehtů a péči o vlasy a make-up aplikace. Stanou se z nich odborníci na design a udržení vlasy a dávat procedury, jako jsou masáže obličeje, pedikúru a manikúru. Kromě toho se studenti učí, jak spustit salon a spusťte jej dobře uplatněním obchodních zásad. Po ukončení programu, studenti se mohou stát licencované kosmetiček.

Bakalář v Kosmetika nabízí možnost úzce spolupracovat s lidmi a zároveň jim umožňuje prostřednictvím nových, expresivních účesů. Absolventi také najít mnoho příležitostí pro pohyb nahoru, protože mohou jeden den vlastnit své vlastní salony.Studenti se také naučí dobrých obchodních a manažerských dovedností prostřednictvím jejich studia.

Náklady pro kosmetické programy se liší v závislosti na zvolené škole. Vyhrazený studentka mohla dokončit program za dva roky se večer a on-line kurzy, a tím ušetřit peníze. Před výběrem, by studenti měli provádět důkladný výzkum, aby se ujistil program bude splňovat všechny jejich vzdělávacích cílů.

Po absolvování studenti mohou najít práci v mnoha místech. Mohou se rozhodnout pro práci v salonech jako kadeřníky, stylisty a koloristy. Mohou také pracovat v salonech dává ošetření obličeje a manikúry. Možnosti jsou také k dispozici studentům mimo salónů. Studenti mohou pracovat s kosmetickými a péči o pokožku výrobků nebo pracovat pro pohřební ústavy styling nedávno zesnulý. Navíc, nehty technici mohou pracovat v kanceláři dermatolog je nebo pedikér a nabízejí hygienické pedikúru.

K dispozici jsou pro kosmetické programy, mnoho on-line možnosti.Chcete-li začít novou kariéru, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Kosmetologie

Torrens University Australia

Naše dynamická studentská klinika nabízí řadu ošetření klientů, které vám pomohou připravit se na svou první skutečnou práci v kosmetickém průmyslu. Studenti budou mít sp ... [+]

Jste připraveni být hnací silou inovací a stát se lídrem v oboru estetiky?

Praktická zkušenost

Naše dynamická studentská klinika nabízí řadu ošetření klientů, které vám pomohou připravit se na svou první skutečnou práci v kosmetickém průmyslu. Studenti budou mít společné vzdělávací prostředí pro maximalizaci učení a angažovanosti. Absolventi tohoto kurzu budou schopni začlenit nové technologie a inovace do své odborné praxe a přispět k tomu, že budou smysluplně přispívat k průmyslu.

Profesionální pracovníci jako vaši učitelé

Náš pedagogický pracovník na Torrens University Australia jsou odborníci na kosmetický průmysl. Společnost Torrens se silně zaměřuje na zaměstnatelnost, takže přístup k našim dobře propojeným zaměstnancům může pomoci otevřít dveře do vaší budoucí kariéry krásy.... [-]

Austrálie Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nový Zéland Auckland  + 5 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Grupo Tiradentes

Krása musí přijít zevnitř, ale to se odráží ven. Průběh estetiky a kosmetiky, v Facipe, umožňuje odborníky, kteří budou pracovat v kosmetickém průmyslu, přes péči o tělo, ... [+]

Krása musí přijít zevnitř, ale to se odráží ven. Průběh estetiky a kosmetiky, v Facipe, umožňuje odborníky, kteří budou pracovat v kosmetickém průmyslu, přes péči o tělo, obličej a vlasy, které poskytují péče o zdraví, sociální péče a prevence stárnutí.

Brazílie je třetím největším světovým trhem produktů pro osobní hygienu, parfémů a kosmetiky, za jediný Spojených státech a Japonsku a před obry, jako je Čína.

pracovní trh

Technologové v estetice a kosmetických přípravků se rychle vstřebává na trhu práce, neboť je jako nové profese s velkým přijetí dnes.

Hlavní zaměstnavatelé v Brazílii a ve světě, jsou estetické kliniky, salony krásy, lázně, Estetické center, akademie, vysoké školy, univerzitní centra, univerzity, zařízení a kosmetické reprezentace společnosti, mezi ostatními.... [-]

Brazílie Aracaju
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International School of Law and Business

Kosmetika je nový společný studijní program, vedena v angličtině, společně s Akademií kosmetiky a zdravotní péče ve Varšavě (v polštině Wyższa Szkoła Zawodowa KOSMETYKI i ... [+]

Kosmetologie je nový společný studijní program, vedena v angličtině, společně s Akademie kosmetiky a zdravotní péče ve Varšavě (V polském Wyższa Szkoła Zawodowa KOSMETYKI i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, dále jen - WSZKiPZ). Tato Polská akademie nashromáždil mnoho zkušeností v tréninkových vysoce kvalifikovaných odborníků v kosmetickém terapii; to má zvláště vysoce kvalifikované akademické pracovníky a spustí produktivní vědecké činnosti.

Činnost a kosmetička pokrývají nejen krásy "řízení." Kosmetička je také umělcem v jeho / její povolání, který nabízí celou řadu kreativních řešení klientovi. To trvá víc než talent pro krásu expert přilákat úspěch. Kosmetiček musí mít znalosti v různých oblastech podnikání, včetně komunikace, mezilidských vztahů, a marketingovou podporu. To vše je dosaženo pouze tehdy, když je kosmetický průmysl v čele s kvalifikovanými a kompetentními odborníky. Takové odborníci jsou připraveny v Kosmetika společného studijního programu. Budoucí krása terapeuti se bude vyvíjet nástroje a techniky k udržení zdravé pleti obličeje a těla, k odstranění kůže a těla vady, na zdůraznění atraktivní rysy obličeje, formovat požadovaný snímek, tím, že zaměstná nejnovějších technologií v oblasti kosmetických procedur.... [-]

Litva Vilnius
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině