BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Kosmetologie v Litva - Zde naleznete bakalářské studium Kosmetologie v Litva

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Bakalářské studium Kosmetologie v Litva - Veškeré informace o bakalářském studiu Kosmetologie v Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva zde!

1 Výsledky v Kosmetologie, Litva Filter

Kosmetologie

International School of Law and Business
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Kosmetika je nový společný studijní program, vedena v angličtině, společně s Akademií kosmetiky a zdravotní péče ve Varšavě (v polštině Wyższa Szkoła Zawodowa KOSMETYKI i Piel ...

Čtěte více