BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Kosmetologie v Polsko - Zde naleznete bakalářské studium Kosmetologie v Polsko

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Bakalářské studium Kosmetologie v Polsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Kosmetologie v Polsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko zde!

2 Výsledky v Kosmetologie, Polsko Filter

Bakalář v oboru kosmetologie

Gdansk College of Health
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Jako jediná univerzita v Pomořansku, která nabízí příležitost ke studiu kosmetologie, vás zveme, abyste s námi studovali na bakalářské úrovni. K dispozici jsou prezenční a mim ...

Čtěte více

Bakalář kosmetiky

Gdansk College of Health
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Polština
Kampus
Online forma

Studiem kosmetologie získáte znalosti v oblasti lékařských věd. Setkáte se mimo jiné dermatologie, imunologie, alergie a chemie kosmetických surovin. Během studia se naučíte, ...

Čtěte více