close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Kriminologie v Spojené státy americké - Indianola - Zde naleznete bakalářské studium Kriminologie v Spojené státy americké - Indianola

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.Bakalářská programu kriminologii studia vám poskytne studentům… Čtěte více

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Bakalářská programu kriminologii studia vám poskytne studentům znalosti potřebné k realizaci myšlenky na každodenní kriminologii empirických příkladů interpretovat statistiky trestné činnosti a reportážní, a kriticky uvažovat o politice kontroly kriminality a strategií.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Kriminologie v Spojené státy americké - Indianola - Veškeré informace o bakalářském studiu Kriminologie v Spojené státy americké - Indianola Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Indianola zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Simpson College
Indianola, Spojené státy americké

Explore the important issues of diversity and ethical decision-making within the criminal justice system.

Explore the important issues of diversity and ethical decision-making within the criminal justice system. -
Bakalář
Angličtina
Zář 2021
Kampus