BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Kulinářské umění v Spojené státy americké - Paul Smiths - Zde naleznete bakalářské studium Kulinářské umění v Spojené státy americké - Paul Smiths

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Kulinářské umění v Spojené státy americké - Paul Smiths - Veškeré informace o bakalářském studiu Kulinářské umění v Spojené státy americké - Paul Smiths Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Paul Smiths zde!

1 Výsledky v Kulinářské umění, Paul Smiths Filter

Bakalář v oboru kulinářské umění a řízení služeb

Paul Smith's College
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Bakalářský titul v kulinářského umění a Service Management - Naši absolventi jsou mnohostranné představitelé připraveni vstoupit do vzrušující potravinářský a nápojový průmysl ...

Čtěte více