Filter
Bakalářské studium
Asie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Lesnictví v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Lesnictví v Asie

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Lesní vědy je ohnisko studia, které zdůrazňuje význam lesů a lesních ekosystémů, jakož i klíčové objevy, které mohou ležet v těchto oblastech. Studium lesních věd může pomoci jednotlivcům lépe porozumět ekosystémy a životní prostředí jako celek.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

Bakalářské studium Lesnictví v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Lesnictví v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc

1 Výsledky v Lesnictví, Asie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
MSc
Mongolian University Of Life Sciences

V Bachelor of Engineer lesnictví, studenti dostat ke studiu technologie v lesním průmyslu, naučit se dovednosti zalesnit a využívat přírodní zdroje řádně a provádět zales ... [+]

Bezkonkurenční hodnota a poslání pomáhat studentům stát se etickými globální občané. Vše na akademické půdě, který je přátelský, povzbuzující a užitečné! Lesního inženýrství-TREE živnou znovuzalesnění

V Bachelor of Engineer lesnictvíStudenti dostat ke studiu technologií v lesním průmyslu, naučit se dovednosti zalesnit a využívat přírodní zdroje řádně a provádět zalesňování vědecky.

Výber

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Je nutné zaslat přijímací kanceláři následující e-mailem:

Aplikace Doporučení dopis 2% Kopie osvědčení nebo diplomu předchozího školy Foto kopie 2% Registrační poplatek Kopii pasu Zdravotní průkaz ... [-]
Mongolsko Ulánbátar
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině