Filter
Bakalářské studium
Itálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Lesnictví v Itálie - Zde naleznete bakalářské studium Lesnictví v Itálie

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Lesní věd je obor, který se zaměřuje na důležitost lesních oblastech a role tyto regiony hrají při snižování znečištění, předcházení klimatickým změnám a přispívá k rekreačním aktivitám.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Bakalářské studium Lesnictví v Itálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Lesnictví v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Lesnictví, Itálie

Mediterranea University of Reggio Calabria

cyklus studijního oboru (bakalářský titul) v životního prostředí a lesnictví vědy se zaměřuje na vzdělávání profesionálních lidí, že jim poskytne silnou všeobecné znalos ... [+]

cyklus studijního oboru (bakalářský titul) v životního prostředí a lesnictví vědy se zaměřuje na vzdělávání profesionálních lidí, že jim poskytne silnou všeobecné znalosti, generální teoretických, betonové základy, specializované způsobilosti a praktických konceptů. To jim umožňuje řešení různých otázek týkajících se životního prostředí a lesnictví sektoru na, a to zejména při výrobě, zpracování a správu lesa, chovu hospodářských zvířat a lesní zdroje, ochranu půdy a životního prostředí v symbióze mezi rostlinami a životní prostředí.

Jedná se zejména klade za cíl poskytnout mladým absolventům:

vhodné základy ... [-]
Itálie Reggio Calabria
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině