$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Austrálie - Zde naleznete bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Austrálie

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol. Aerospace inženýrství zahrnuje návrh věci, jako satelitů, letadel, raket a kosmickýc… Čtěte více

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Aerospace inženýrství zahrnuje návrh věci, jako satelitů, letadel, raket a kosmických lodí. Programy v oboru může učit cenné technické, analytické a návrhářské schopnosti těm, kteří chtějí věnovat se kariéře v této oblasti.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Méně
Další informace o studiu v Austrálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University Of New South Wales
Sydney, Austrálie

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel.

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel. -
Bakalář
Angličtina
Kampus