$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Austrálie - Nový Jížní Wales - Zde naleznete bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Austrálie - Nový Jížní Wales

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.Aerospace Engineering je inovativní bakalářský titul. Je neust… Čtěte více

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Aerospace Engineering je inovativní bakalářský titul. Je neustále hledá způsoby, jak zlepšit létací v obou spotřebu paliva a provozní efektivity. To bude školit studenty navrhovat, vyvíjet a udržovat vzdušné dopravní prostředky. To se bude vyvíjet silný matematické a analytické základ pro své absolventy.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Méně
Další informace o studiu v Austrálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University Of New South Wales
Sydney, Austrálie

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel.

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel. -
Bakalář
Angličtina
Kampus