$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Austrálie - Sydney - Zde naleznete bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Austrálie - Sydney

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. Aerospace inženýrství je oblast technologie na bázi, která se zabývá vývojem kosmických lodí a letadel. Existují d… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Aerospace inženýrství je oblast technologie na bázi, která se zabývá vývojem kosmických lodí a letadel. Existují dvě hlavní větve, které spadají do oboru a jsou astronautický inženýrství a letecké inženýrství.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Jedenáct univerzity většinou pracují v tomto městě. Například, populární University of Sydney, University of New South Wales a Macquarie University najdete zde.

Méně
Další informace o studiu v Austrálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University Of New South Wales
Sydney, Austrálie

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel.

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel. -
Bakalář
Angličtina
Kampus