$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Kazachstán - Almaty - Zde naleznete bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Kazachstán - Almaty

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol. zabývá Aerospace Engineering s vývojem a konstrukci stroje vyrobené létat. Programy mo… Čtěte více

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

zabývá Aerospace Engineering s vývojem a konstrukci stroje vyrobené létat. Programy mohou učit o technologiích ao tom, jak rozmanité druhy letadel a kosmických lodí jsou správně navrženy, vyrobeny a testovány.

Kazachstán, oficiálně Republika Kazachstán je stát ve střední Asii, s jeho menší část západně od řeky Ural ve východní Evropě.

Největší město Kazachstánu, Almaty je známý pro své dobré zahraničních univerzitách a jejich vztahy s americkou univerzitu jako kazašský-American University. Všichni ti, kteří si nemohou dovolit chodit do drahých zahraničních univerzitách lze studovat v Almaty.

Méně
Další informace o studiu v Kazachstánu
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Almaty University of Power Engineering and Telecommunications
Almaty, Kazachstán

Dráhy učení v rámci vzdělávacího programu: Řídicí systémy letadel, vesmírná komunikace a navigační systémy, vesmírná robotika.

Dráhy učení v rámci vzdělávacího programu: Řídicí systémy letadel, vesmírná komunikace a navigační systémy, vesmírná robotika. -
Bakalář
Denní studium
Kazašský, Russian (Kazakhstan), Angličtina
Kampus