$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Oceánie - Zde naleznete bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Oceánie

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol. Aerospace inženýrství zahrnuje návrh věci, jako satelitů, letadel, raket a kosmickýc… Čtěte více

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Aerospace inženýrství zahrnuje návrh věci, jako satelitů, letadel, raket a kosmických lodí. Programy v oboru může učit cenné technické, analytické a návrhářské schopnosti těm, kteří chtějí věnovat se kariéře v této oblasti.

Vzhledem k velkému počtu zemí v Oceánii, pracovní příležitosti a zákony pracovních povolení značně liší, s údaji o příležitostech v některých zemích jsou omezené. Austrálie a Nový Zéland jsou nejvyspělejším zemím v oblasti.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University Of New South Wales
Sydney, Austrálie

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel.

Bakalář technologie (letectví) pokrývá technické a provozní aspekty bezpečnosti a řízení letadel. -
Bakalář
Angličtina
Kampus