BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Oceánie - Zde naleznete bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Oceánie

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Aerospace inženýrství zahrnuje návrh věci, jako satelitů, letadel, raket a kosmických lodí. Programy v oboru může učit cenné technické, analytické a návrhářské schopnosti těm, kteří chtějí věnovat se kariéře v této oblasti.

Vzhledem k velkému počtu zemí v Oceánii, pracovní příležitosti a zákony pracovních povolení značně liší, s údaji o příležitostech v některých zemích jsou omezené. Austrálie a Nový Zéland jsou nejvyspělejším zemím v oblasti.

Bakalářské studium Letecké a kosmické inženýrství v Oceánie - Veškeré informace o bakalářském studiu Letecké a kosmické inženýrství v Oceánie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Oceánie zde!

1 Výsledky v Letecké a kosmické inženýrství, Oceánie Filter

Bakalář letectví

Edith Cowan University
Bakalář
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Kampus

Poskytuje zaměřené, odborné vzdělání a postgraduální vzdělání pro ty, kteří se snaží vstoupit do leteckého průmyslu. Kurz je technicky orientovaný, pokrývá dobrou šíři základn ...

Čtěte více