Filter
Bakalarske
Study type: Všechny Pace: Všechny

Bakalářské studium Life Skills - Zde naleznete bakalářské studium Life Skills

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Profesionálové i studenti budou pravděpodobně považovat za prospěšné zaměření se na oblasti, které pomáhají vytvářet sebevědomí a sebevědomí. Životní dovednosti mohou studovat široké spektrum talentů, které pomáhají jednotlivcům zvládat dovednosti, které mohou prospět každodennímu životu, včetně komunikace a řízení času.

Bakalářské studium Life Skills - Veškeré informace o bakalářském studiu Life Skills. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in Life Skills

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Inovace v potravinářském průmyslu. Studium vědy o potravinách. Se specializací na vědu o potravinách můžete v rámci průmyslu prosazovat řadu kariérních cest v oblastech, ... [+]

Přehled

Vaše kariéra jako potravinářský vědec

Se specializací na vědu o potravinách můžete v rámci průmyslu prosazovat řadu kariérních cest v oblastech, jako je zpracování, výroba, balení, marketing, výzkum, zajištění kvality, vývoj produktů a vzdělávání.

Absolvent je připraven kariéru v největším světovém průmyslu.

Univerzita RMIT je jedním z předních australských vzdělávacích a výzkumných institucí v oblasti potravin. Studium bakalářské vědy (Food Technology and Nutrition) vám poskytne:

Přístup k zařízením světové úrovně Středisko pro inovace a výzkum potravin je nejmodernějším výukovým a výzkumným zařízením, kde budete schopni rozvíjet praktické a praktické dovednosti. Budete mít přístup k moderní zkušební stanici, která simuluje průmyslovou výrobu, stejně jako komplexní nabídku nejmodernějších zařízení pro přípravu a zpracování potravin.Znalost a dovednosti v poptávce Od výroby až po talíř je potravinářský průmysl největší na světě. Existuje stálý požadavek na absolventy, kteří mohou aplikovat příslušné znalosti a dovednosti v oblasti vědy a techniky. Tento titul pokrývá celou škálu potravinářské technologie a výživy, připravuje vás na řadu kariérních cest v potravinářském průmyslu.Odborné zkušenosti v oboru Během studia budete mít příležitost zapojit se do průmyslu, včetně pracovních stáží a průmyslových projektů. Naši učitelé jsou zkušení odborníci a úzce spolupracujeme s průmyslem, abychom zajistili, že absolventi budou mít přístup k nejnovějším technologiím a školení, což jim umožní dokončit práci.... [-]
Austrálie Melbourne
July 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině