BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Literatura v Čína - Šanghaj - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Literatura v Čína - Šanghaj

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Absolventi bakalářského stupně v literatuře budou moci najít příležitosti jako editoři, spisovatelé, přednášky, scénáristy a překladatelů. Stupeň se zaměřuje na výuku studentů o literární kousky, které byly vytvořeny v různých historických a geografických souvislostech.

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Kombinované studium bakalářské studium Literatura v Čína - Šanghaj - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Literatura v Čína - Šanghaj Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Šanghaj zde!

1 Výsledky v Literatura, Šanghaj Filter

Contemporary China Studies Programme (semestr)

Contemporary China Studies Programme
Kurzy
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
čínština
Kampus

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž.

Čtěte více