Filter
Bakalářské studium
Bangladéš Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Média v Bangladéš - Zde naleznete bakalářské studium Média v Bangladéš

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Programy Média jsou prospěšné pro ty, kteří se chtějí naučit, jak různé typy médií se používají k vytváření a sdílení informací. Témata mohou zahrnovat tvorbu, analýzu, historii, technologii a design spojené s médii.

Bangladéš patří mezi země se starou, ale kvalitní systém vysokého školství. V zemi je 50 veřejných vysokých škol zařízení a více než 100 soukromých institucí. To má nejen umožnil vyšší vzdělání, aby byly přístupné, ale také zvýšila úroveň kvality.

Bakalářské studium Média v Bangladéš - Veškeré informace o bakalářském studiu Média v Bangladéš. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bangladéš zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Média, Bangladéš

Canadian University of Bangladesh

Film and Television Program poskytuje studentům jedinečnou příležitost naučit se diverzifikované aspekty televizní žurnalistiky, televizní produkce a filmové tvorby a kri ... [+]

DOBA TRVÁNÍ: 4 roky (trimestr System)

Program Film and Television poskytuje studentům jedinečnou příležitost naučit se diverzifikované aspekty televizní žurnalistiky, televizní produkce a filmové tvorby a kritiky.

Jeho digitální zdrojové centrum je zřizován s nejnovějšími kamerami, zvukové zařízení, a editačních panelů. Přední filmové a televizní osobnosti země jsou zapojeny s oddělením jako součást kombinované fakultách. Bakalářský program se skládá ze 129 úvěrů s Internship / absolventský film.

VSTUPNÉ POŽADAVKY Minimální GPA 2,50 v obou SSC a HSC nebo ekvivalentní. Minimální 5 subjektů v O-Level a 2 subjekt... [-]
Bangladéš Dhaka
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině