BACHELORSTUDIES.CZ

Kombinované bakalářské studium Městské a regionální plánování v Africe - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Městské a regionální plánování v Africe

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Pro ty lidi se zájmem o vytvoření návrhů ve velkém měřítku, které mají dopad na velké komunity lidí, oblasti městské a regionální plánování je často profesionální oblast, která má velký zájem.

 

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Kombinované bakalářské studium Městské a regionální plánování v Africe - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Městské a regionální plánování v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Africe Filter

BTech in Town and Regional Planning

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více