BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Afrika - Zde naleznete bakalářské studium Městské a regionální plánování v Afrika

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Pro ty lidi se zájmem o vytvoření návrhů ve velkém měřítku, které mají dopad na velké komunity lidí, oblasti městské a regionální plánování je často profesionální oblast, která má velký zájem.

 

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Afrika - Veškeré informace o bakalářském studiu Městské a regionální plánování v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Afrika Filter

BTech ve městském a regionálním plánování

University of Johannesburg
Jihoafrická republika, Johannesburg
Bakalář
01 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Tato kvalifikace je určena studentům specializujícím se na plánování městského a regionálního rozvoje, kteří pracují ve vládním a nevládním sektoru. Studenti, kteří dosáhli té ...

Čtěte více