BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Austrálie - Victoria - Zde naleznete bakalářské studium Městské a regionální plánování v Austrálie - Victoria

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Pro ty lidi se zájmem o vytvoření návrhů ve velkém měřítku, které mají dopad na velké komunity lidí, oblasti městské a regionální plánování je často profesionální oblast, která má velký zájem.

 

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Bakalářské studium Městské a regionální plánování v Austrálie - Victoria - Veškeré informace o bakalářském studiu Městské a regionální plánování v Austrálie - Victoria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Victoria zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Victoria Filter

Bakalář zkonstruovaného prostředí

Melbourne Polytechnic
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne

Melbourne Polytechnic je bakalář vybušeného prostředí byl vyvinut po důkladné konzultaci se zúčastněnými stranami v průmyslu a benchmarking s komparativními kurzy v Austrálii, aby zajistily, že studenti mají základní dovednosti, jak požadují architekti na vysokoškolské úrovni. Vybudujte svou budoucnost s Melbourne Polytechnic .